Dzisiejszy post będzie inny niż wszystkie dotychczasowe posty :) Chciałabym dzisiaj podsumować cały rok 2015. Właściwie okres od września do końca roku  (dokładnie, żeby nie skłamać pierwszy post dodałam 23 września :) )

Dlaczego założyłam bloga

Bardzo długo myślałam nad opisywaniem tego, co robię na co dzień, czym się interesuję, między innymi chciałam znaleźć kogoś, komu będę mogła się od czasu do czasu wygadać itp. Na ogół jestem spokojną i dość skrytą osobą, ale mam okresy kiedy muszę się komuś wygadać na ten temat. (np. mam tak jak oglądam jakiś swój ulubiony serial :) ). Chciałam prowadzić vloga na youtube, ale później odbiegłam od tego tematu. Na jakiś czas wgl zapomniałam i zajęłam się nauką.
We wrześniu jak już wam pisałam, poszłam do nowej szkoły. Wiadomo… Liceum… Wow… Wszystko ładnie, pięknie tylko nauki dużo. Nie pytajcie się mnie, dlaczego poszłam na profil z matematyką skoro jestem humanistką. Ciężko mi odpowiedzieć na to pytanie. Co prawda mój profil to matematyka-historia-historia sztuki, ale jak widzicie nie ma to wiele wspólnego z humanem. :(
Do założenia bloga zachęciła mnie moja nauczycielka od polskiego, po tym, jak przeczytała moje opowiadania. Kilka lat temu miałam już bloga, ale były na nim tylko moje opowiadania, pewnie dalej gdzieś tam jest jeszcze :) W każdym razie po rozmowie z nią, długo myślałam o tym. Bałam się, że nie poradzę sobie z jego prowadzeniem itd. Że nie będę miała na niego pomysłu. Ostatecznie postanowiłam spróbować :) 

Pierwsze kroki

Pierwszy post pojawił się 23 września 2015 roku. Pisałam w nim o tym co lubię robić, oglądać, czytać, ogółem to co mnie interesuje. Później pojawiły się jeszcze dwa czy trzy posty, po czym na jakiś czas przerwałam pisanie. Częściowo nie widziałam chyba sensu dalej pisać. Miałam wrażenie, że tego bloga nikt nie czyta :( Dopiero początkiem grudnia wpadłam na pomysł. Postanowiłam zapoczątkować cykl postów ZWYKŁY DZIEŃ Z NIEZAPOMINAJKĄ. Opisywałam w nich swój dzień, zwyczajny grudniowy dzień, który spędzałam częściowo w szkole a częściowo w domu :D Postanowiłam też udostępnić mój blog na grupach na facebook’u. Zachęciło mnie to do czytania innych blogów :) 

Podsumowując

Dziś mam własny pomysł na bloga :D Mam nadzieję, że będę go prowadzić i często dodawać posty :) Jeżeli chodzi o statystyki, to przed rozpoczęciem ZDzN na blogu miałam 53 wyświetlenia. Dzisiaj, 2 stycznia, czyli po ok. 3 tygodniach jest tych wyświetleń 293! I może ktoś powie, że to mało. Dla mnie jest to na prawdę dużo. Każdy komentarz pod postem sprawia ogromną radość :D Dziękuję każdemu z osobna :)

Plany na przyszłość

Co prawda wraz z końcem roku, kończę cykl ZDzN, ale myślę nad powrotem w ferie ;) Oprócz tego, myślę nad postami z cyklu TO NIE KSIĄŻKA. Na blogu na pewno pojawią się hole zakupowe, recenzje kosmetyków, książek, filmów czy też ulubieńcy ;) Myślę nad czymś wyjątkowym, ale na razie nie będę tutaj tego pisać :D Mam nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie :D

DZIĘKUJĘ WAM ZA TE CZTERY MIESIĄCE ORAZ ZA TO ŻE JESTEŚCIE!
ŚCISKAM,
NIEZAPOMINAJKA