Zbliżają się ogromnymi krokami święta, a co za tym idzie… 24 dni BLOGMAS!!! :mrgreen: Jeżeli ktoś jest ze mną od początku, to zapewne pamięta „Święta z Niezapominajką”.  Wtedy dopiero rozpoczynałam moją przygodę z blogowaniem, a każde wyświetlenie cieszyło mnie jak mało co! W tym roku pomysłów na BLOGMAS nie brakuje, kalendarz adwentowy już zakupiony (czekoladki wzięły  górę a jego wygląd hahaha :D ) i bedziemy go codziennie otwierać :)

Wkrótce na moim kanale pojawi się więcej zdjęć i być może filmiki (jak tylko nauczę się je obrabiać itd). Myślę, że BLOGMAS będzie dobrym początkiem :)

W ostatnim czasie zaczęłam też robić paznokcie hybrydowe i pomyślałam sobie, że byłoby fajnie, gdybym wrzucała na bloga pazurki. To znaczy (żebyście mnie dobrze zrozumieli) hybrydy robię już ponad rok, ale jakiś miesiąc temu się odważyłam i robię nie tylko sobie :)

No i przede wsztkim informacje o tym, co będzie poza blogmas ;) Jak wiecie (a jak nie to się zaraz dowiecie :P ) kocham teatr, a co za tym idzie jestem wolontariuszką i chodzę na wszelkiego rodzaju spektakle itd. Ostatnio miałam bardzo miłe spotkanie z jedną z aktorek, którą część z Was może znać, ale jeszcze nie powiem Wam o kogo chodzi :) W każdym razie wkrótce mozecie spodziewać się wywiadu :D Poza wywiadem będzie na pewno haul zakupowy.

Czas na informację która zapewne bardzo Was zasmuci… W najbliższym czasie (a mianowicie do 16 grudnia) będzie się ukazywał prawdopodobnie tylko BLOGMAS. Jest to spowodowane tym, że muszę uczyć się do olimpiady i nie będę miała aż tyle czasu :( Mam nadzieję że mi to wybaczycie :)

Późno w nocy ukaże się pierwszy BLOGMAS! :D Więc zaczynamy odliczanie do świąt!!! <3
Ściskam,
Niezapominajkaaa