10 dni do świąt! :D

 

14 grudnia 2016r.-środa

 

11:20

 

Ja tak bardzo nie lubię śród. Jak ja ich nienawidzę! Zapytacie dlaczego? A no dlatego, że siedzię wtedy w szkole od ósmej do piętnastej… Osiem godzin, w tym dwie anglika. Nie bardzo. Chociaź bardziej nienawidzę czwartków. Na szczęście dzisiaj nie poszłam do szkoły, bo zaspałam. Położyłam się dopiero po 4 nad ranem i (wstyd się przyznać) nie wstałam na ósmą… :( ale może to i obrze? :) poczytam jeszcze przynajmniej ;) no, a tak poza tym, to mama planuje jakieś zakupy więc może się załapię na nie :D Zobaczymy ;)

 

13:20

Moi drodzy… Ja właśnie siedzę sobie na ławeczce przed sklepem, bo mama stoi w sporej kolejce, a ja mam sporo zakupów, więc pomyślałam sobie że napiszę wam, co u mnie słychać ;) A no i pochwalę się co kupiłam :) Przede wszytkim udało mi się znaleźć nareszcie idealną czarną torebkę :) Później Wam opowiem jak to było zmoimi poszukiwaniami bo to była masakra :D W każdym razie znalazłam ją w H&M i uważam, że jest idealna. Kupiłam także bidon, którego też szukałam, bo herbaty w kubku termicznym w lecie nosiła raczej nie będę, a jak chciałam kupić we wrześniu, to ceny mnie dołowały. Wiecie jak to wygląda z plastikową butelką, ale wiecie jak to jest.. To mycie później i wgl… I kupiłam sobie także nową szminkę (tak tak, KOLEJNĄ szminkę, ale jak wiecie ja jestem od nich uzależniona, więc dla mnie to nie problem, że będę miała o jedną więcej w kosmetyczce :D ). Okej widzę, że mama już kończy, więc ja też, odezwę się później, a teraz idę poszukać prezentu pod choinkę :)

 

17:00

Przepraszam, że dopiero teraz się do Was oddzywam, ale musiałam ogarnąć obiad, późnie usiadłam do książek, ogarnęłam lekcje do szkoły, bo jutro już idę… A teraz opowiem Wam jak to było z tą torebką :) Jak wiecie szukałam jej od dawna, ale jak do tej pory moje poszukiwania szły na marne :( początkowo myślałam, że kupię sobie jakąś ładną w MOHITO, gdyż jak wiecie (albo nie) mam wszytkie torebki właśnie z tego sklepu. I nie chodzi o to, że w innych sklepach mi się nie podobały. Ja potrzebowałam torebkę, do której przede wszystkim będę mogła włożyć książki i nie urwie mi się po jednym razie :( (kilka razy tak miałam) Nie jestem osobą, która lubi plecaki, choć wiem, że są one po pierwsze wygodne, po drugie dobre dla kręgosłupa, a po trzecie wygodne, ale niestety… Nie dla mnie… W moim przypadku ten plecak tak leży w szafie i co.. I nic… Wątpię, żebym się kiedykolwiek już do niego przekonała :/ w każdym razie poszłam do MOHITO i chciałam sobie wypatrzyć jakąś ładną torebkę, ale niestety nic a nic nie znalazłam… Nic. Żadna torebka mi się nie podobała. Tzn znalazłam sobie torebkę, ale małą! A chcę dużą. I cóż… No i pojechałam dzisiaj do H&M i znalazłam idealną torebkę dla siebie. Wiem, że dużo osób chwali sobie torebki z tego sklepu, więc mam nadzieję, że i mi się będzie ją dobrze nosić :)

 

19:50

Wiem, że jest dopiero ósma, a nawet jej jeszcze nie ma, ale ja jestem strasznie zmęczona i potrzebuję snu, ponieważ boję się, że rano nie wstanę. Mogę mieć problem z zaśnięciem, ale jakoś sobie z tym poradzę. W każdym razie żegnam się z Wami. Do jutra :D

 

Niezapominajkaaa