5 dni do świąt! <3

19 grudnia 2016r.-poniedziałek

6:40

Dzień zaczynam jak zwykle. Wstaję, ubieram się, maluję, jem i zaraz będę wychodzić na autobus. Wodę do bidonu już nalałam, choć nie jestem pewna czy ją wypiję, bo mam tylko 5 lekcji, ale jak nie w szkole, to wypiję w domu. Ogólnie poza szkołą żadnych planów na dzisiaj nie ma, ale trzeba ogarnąć „Lalkę”, ponieważ muszę napisać sprawdzian. Tak więc uciekam, bo czasu coraz mniej, a na przystanek dojść trzeba. Miłego dnia! :)

12:30

Po lekcjach, w domu, ale mimo to za chwilę znów muszę otworzyć książki i się nauczyć na jutro. O 16 być może pojadę z mamą zrobić zakupy, ponieważ rodzice chcieliby już ogarnąć co nieco na święta, ponieważ to już za pięć dni!!! Ja wciąż nie mogę w to uwierzyć! Okej. Uciekam do tych nieszczęsnych książek… Trzymajcie kciuki!

22:45

Jutro znów na 7:30 wiec chyba będę szła spać. Wgl chciałabym Wam polecić film „W chmurach” z genialną rolą George’a Clooney’a.  Facet, dla którego ważne są jedynie przelatane mile. Dla niego nie istnieje miłość, a jedynie przelotne romanse. Wszystko to zmienia się, gdy poznaje pewną kobietę, która zmienia wszystko. Tak się zaczyna, a to jak się kończy… Pozostawię Wam :) Ściskam!

Niezapominajkaaa