2 dni do świąt!!! <3

22 grudnia 2016r.-czwartek

15:30

Tak, kochani jest już godzina 15:30. Dzisiejszy wpis nie będzie długi, ale chciałabym Wam napisać dlaczego. Dzisiejszy dzień, rozpoczęłam już o godzinie 7:20, ale zaczęłam go inaczej niż zwykle, ponieważ nie napisałam doWas… Stwierdziłam, że zrobię to po powrocie, ponieważ pewnie doskonale wiecie już, co robię przed szkołą. Dzisiaj jednak było nieco inaczej. Założyłam na siebie bardziej elegancką sukienkę niż zwykle, mocniejszy makijaż, proste włosy… Od razu było widać, że to nie jest kolejny zwyczajny dzień w szkole. Autobus miałam o godzinie 8:36, więc musiałam zmieścić się w przeciągu godziny. Udało mi się to wyjątkowo dobrze.

Zapytacie jak wigilia? Cudowna! Jedna z lepszych wigilii w moim życiu :) Nie wiem, czy jest to kwestia tej wspaniałej atmosfery, ludzi, którzy mnie otaczali, czy też obu tych rzeczy, ale coś sprawiło, że czułam się wyjątkowo :) tak, dokładnie… Oczywiście ni obyło się bez łez. Myślę, że osobą, która doprowadziła mnie do prawdziwych łez, a nie udało się to nikomu innemu, była moja przyjaciółka. Znamy się już ponad rok, przyjaźnimy też coś koło tego, ale czuje się, jakbyśmy się poznały w dalekie przyszłości ispędziły ze sobą parę ładnych lat. Oczywiście były też inne cudowne życzenia, także te dotyczące bloga i innych moich zainteresowań, ale zostawię je dla siebie. Niby tylko kilka godzin, ale spędzone w tak wspaniałej atmosferze, mają wyjątkową moc. Między innymi szybko się kończą… Myślę, że będzie tak także ze świętami i Nowym Rokiem, ale nie tylko… Tak więc, wigilia była cudowna, minęła bardzo szbko i tak oto rozpoczęłam najpiękniejszy okres w roku, który potrwa aż do 2 stycznia :)

Okej odezwę się do Was jutro, choć nie wiem kiedy, nie wiem jak, ponieważ będzie dużo sprzątania, roboty itd.. W każdym razie trzymajcie się mocno!!!

Niezapominajkaaa